Próbujesz wychować swego pupila? Pomoże Ci w tym specjalna obroża!

W współczesnych czasach niemal każdy człowiek ma jakieś zwierzątko – o ile tylko pozwoliły nam na to nasze warunki, staramy się zwykle dać odrobinę ciepła i tkliwości jakiemuś zwierzątku.

Jeśli Ty również chcesz się zdecydować na kupno jakiegoś zwierzątka, na przykład psa, wówczas pamiętaj o tym, żeby dobrze go wyszkolić – szczególnie jeśli nie mieszkasz przykładowo na wsi, ale w bloku w dużym mieście.
dom wielorodzinny

Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
System kar i pochwał
odrobaczanie

Autor: Curver
Źródło: Curver

Jeśli na Twojego podopiecznego nie działa normalne szkolenie, wówczas możesz posiłkować się specjalnymi obrożami dla zwierząt – nieźle sprawd https://sport-dog.pl/pl/p/Teletakt-d-control-1600-dla-1-psa-zasieg-1600m./109do torturowania psa, ale do wyrabiania w nim właściwych nawyków. Jeżeli pies zrobi coś, czego nie może, wtedy naciskasz odpowiedni przycisk, a do karku Twojego psa dociera lekki impuls elektroniczny – jest on bez wątpienia niemiły dla zwierzęcia i wyrabia w nim w taki sposób właściwy nawyk – ponownie pies bez wątpienia nie zachowa się w podobny sposób.

Na dokładnie takiej samej zasadzie działa również elektroniczny pastuch dla psa – jeśli chcesz przyuczyć psa aby nie wychodził poza konkretny obszar, wówczas zdecydowanie będzie to najlepsze rozwiązanie sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40Podkreślamy jeszcze raz jeszcze, że elektroniczny pastuch dla psa jest całkowicie bezpieczny dla Twojego podopiecznego, nie bój się więc go używać.

Obroże spełniają także inne funkcje
reakcje alergiczne

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Obroże dla psów spełniają także inne funkcje – to, jaką z nich kupisz, oczywiście zależy przede wszystkim od Waszych potrzeb.

Na rynku dostępna jest na przykład obroża przeciw szczekaniu lub obroża przeciw kleszczom i innym insektom. Obroża przeciw szczekaniu to stosunkowo nowy wynalazek jednak niewątpliwie zyskała sobie już wielu fanów.